Grafik zajęć

 Uwaga: obowiązuje zmiana obuwia na wszystkie zajęcia odbywające się wewnątrz budynku.

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Siłownia
Jerzy Adamczyk

10:30-12:00
12:30-14:00
14:30-16:00

14:30-16:00
16:15-17:00

14:30-16:00
16:15-17:45

 

14:30-15:15

Nordic Walking
Jerzy Adamczyk

 

 

 

14:30-16:00

12:30-14:00

Zajęcia ruchowe dla osób z wadami postawy
Antoni Żaliński

16:00-16:45

16:00-16:45

16:00-16:45

16:00-16:45

 

Warsztaty Taneczne
Antoni Żaliński

17:00-17:45
Biedronki gr II (7-9 lat)

17:00-17:45
Biedronki gr I (6 lat)
18:00-19:30 hip hop (10-14 lat)

17:00-17:45
Biedronki gr II (7-9 lat)
18:00-19:30 grupa "Mirai Imeeji"

17:00-17:45
Biedronki gr I (6 lat)
18:00-19:30 hip hop (10-14 lat)

9:15-10:45
11:00-12:30
„Gwiazdki - niepełnosprawni”

Warsztaty malarskie

Rysunek i malarstwo

Barbara Czarnecka

15:45-17:15 (gr. I)

17:30-19:00 (gr. II)

15:45-17:15 (gr. I)

17:30-19:00 (gr. II)

15:45-17:15 (gr. I)

17:30-19:00 (gr. II)

15:15-16:45 (gr. III)

17.00-20:00 (gr. III)

 

Język angielski

Marta Dąbrowska

 

 

14:45-15:30 kl. IV

15:45-16:30 kl. 0-III

16:45-17:30 kl. V-VII

 

14:45-15:30 kl. 0-III

15:45-16:30 kl IV

 

Język włoski

Michele Novello

17:10-17:55
18:00-18:45

15:15-16:00

 

 

 

Witraż

Malowanie na szkle

 

 

 

 

15:45 - 17:15

17:30 - 19:00

Fabryka drobiazgów czyli coś z niczego

Izabela Kamińska-Wasiak

 

 

 

16:00-16:45 gr. I

17:00-18:30 gr. II

 

Zajęcia muzyczne, zespół

Piotr Świerzbiński

 

 

 

 

15:00-17:15

Nauka gry na instrumentach

Piotr Świerzbiński

 

13:00-15:15

15:30-17:45

 

 

 

13:30-15:00

Zajęcia edukacyjne dla szkół z savoir vivre „O zachowaniu w muzeum, teatrze, kinie …”

Ewa Kijewska

11:00-11:45
11:45-12:30
12:45-13:30

 

8:30 - 11:00

 

 

Klub wolnego czasu Matematyka i ortografia na wesoło

Ewa Kijewska

 

 

 

14:00-16:30

 

Warsztaty wokalne – Zespół M.A.T.

Mariola Strukowska

 

 

16:00-17:30
Mały MAT

18:00-19:30 MAT grupa początkująca

 

16:00-17:30
(zaj. indywidualne)

17:45-20:00 MAT grupa zaawansowana

Rafał Wojasiński

Klub filmowy

 

9:30 - 11:00

11:15 - 12:45

 

 

 

Grupa teatralna „Wrzeciono”

Anna Kaźmierowska

16:30-19:30

       

Warsztaty lalkarskie –teatralna grupa animacyjna „Teatr na patyku”

Anna Kaźmierowska

 

 

 

15:30-19:45

 

Warsztaty lalkarskie – scenografia - szycie kukiełek

Alina Mozer

16:00-17:30
gr I

15:00-16:30
gr I

12:45-14:15
gr II
14:30-16:45
gr I

 

 

Projekt edukacyjny „Pod wspólnym dachem Świata”

Dorota Tondera

12:30-14:00
14:15-15:45
 

 

13:30-16:00

 

13:00-14:30

Zajęcia artystyczno - edukacyjne

Dorota Tondera

 

10:00-11:30

 

12:30-14:00
14:15-15:45

 

Warsztaty dziennikarskie

Dorota Tondera

 

13:00-14:45
(grupa starsza)

 

 

14:45-15:30
(grupa młodsza)

Warsztaty fotograficzne

Seweryn Sołtys

 

 

 

16:00-17:30

17:45-19:15

 

Warsztaty filmowe

Seweryn Sołtys

 

16:00-17:30
17:45-19:15

 

 

 

Mali badacze - odkrywamy, doświadczamy

Marlena Fałkowska

 

10:00-11:30
gr. 1 kl. II i III


12:00-13:30
grupa miesięczna (do ustalenia

10:00-14:30
gr. 2 kl. II


10:00-12:30
grupa miesięczna (do ustalenia)

10:00-11:30
gr. 3 kl. III


12:30-14:00
grupa miesięczna (do ustalenia)

 

Twórcza Kraina Montessori

Magda Tabor

9:00-10:55

9:00-11:00

9:00-10:55

9:00-11:00

9:30-11:00

Dziecięca akademia artystyczna – plastyczne opowieści

Barbara Czarnecka

 

 

 

 

11:00-12:15

Dziecięca akademia artystyczna – język angielski dla najmłodszych

 

 

11:45-12:15

 

9:00-9:30

Dziecięca akademia artystyczna – muzyczne opowieści

Beata Mościcka

10:55-11:40

 

10:55-11:40