13 styczeń 2015

Zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia specjalistyczne w BCEK podczas akcji "Zima w mieście".

 

Program akcji „Zima w mieście 2015” w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej

 

 

Poniedziałek

19.01

Wtorek

20.01

Środa

21.01

Czwartek

22.01

Piątek

23.01

Edukacja filmowa

J. Adamczyk

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

Warsztaty komputerowe

J. Adamczyk

14.20-16.35

 

 

 

 

Warsztaty plastyczne

B. Czarnecka

10.00-12.15

10.00-12.15

14.15-16.30 (ind.)

10.00-12.15

10.00-12.15

10.00-12.15

Malowanie na szkle

G. Ciecierska

 

 

14.10-16.25

14.10-16.25

14.10-16.25

Taniec

A. Żaliński

11.00-13.15

14.15-16.30

11.00-13.15

11.00-13.15

11.00-13.15

14.15-16.30

9.30-11.45

Warsztaty scenograficzne

A. Mozer

9.30-11.45

14.00-16.15 (ind.)

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

Gry i zabawy stolikowe

I. Kamińska-Wasiak

 

 

12.30-13.15 (ind.)

9.30-12.30

9.30-12.30

Gry i zabawy stolikowe

M. Krzyżanowska

 

 

9.30-12.30

9.30-12.30 (ind.)

12.30-13.15 (ind.)

Gry i zabawy stolikowe

E.Kijewska

9.30-12.30

9.30-12.30

11.45-12.30

 

 

Edukacja filmowa

R. Wojasiński

12.00-13.30 (ind.)

 

12.00-13.30 (ind.)

 

 

Warsztaty muzyczne/wokalne

R. Pardela

14.45-17.00 (ind.)

14.45-17.0 (ind.)

 

 

 

Warsztaty muzyczne/wokalne

M. Strukowska

 

 

13.00-15.15 (ind.)

10.00-12.15

10.00-12.15

Gry stolikowe, szachy, bilard

D. Tondera

12.00-14.15 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

 

Aerobik

E. Strejmer

10.00-12.15

10.00-12.15

10.00-12.15

 

 

 

 

Poniedziałek

26.01

Wtorek

27.01

Środa

28.01

Czwartek

29.01

Piątek

30.01

Edukacja filmowa

J. Adamczyk

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

Warsztaty komputerowe

J. Adamczyk

14.20-16.35

 

 

 

 

 

Warsztaty plastyczne

B. Czarnecka

10.00-12.15

10.00-12.15

14.15-16.30 (ind.)

10.00-12.15

10.00-12.15

10.00-12.15

Malowanie na szkle

G. Ciecierska

 

 

14.10-16.25

14.10-16.25

14.10-16.25

Taniec

A. Żaliński

9.30-11.45

14.15-16.30

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

14.15-16.30

9.30-11.45

Warsztaty scenograficzne

A. Mozer

9.30-11.45

14.00-16.15 (ind.)

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

9.30-11.45

Gry i zabawy stolikowe

I. Kamińska-Wasiak

 

 

12.30-13.15 (ind.)

9.30-12.30

9.30-12.30

Gry i zabawy stolikowe

M. Krzyżanowska

 

 

9.30-12.30

9.30-12.30 (ind.)

12.30-13.15 (ind.)

Gry i zabawy stolikowe

E.Kijewska

9.30-12.30

9.30-12.30

11.45-12.30 (ind.)

 

 

Edukacja filmowa

R. Wojasiński

12.00-13.30(ind.)

 

12.00-13.30 (ind.)

 

 

Warsztaty muzyczne/wokalne

R. Pardela

 

 

 

14.45-17.00 (ind.)

14.45-17.00 (ind.)

Warsztaty muzyczne/wokalne

M. Strukowska

13.45-16.00(ind.)

10.00-12.15

13.45-16.00 (ind.)

 

 

Gry stolikowe, szachy, bilard

D. Tondera

12.00-14.15 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

14.30-16.45 (ind.)

Aerobik

E. Strejmer

 

 

10.00-12.15

10.00-12.15

10.00-12.15

 

(ind.) - oznaczenie zajęć  specjalistycznych przeznaczonych dla indywidualnych uczestników.