22 październik 2014

Konkurs piosenki 'Honor i Ojczyzna'

Harmonogram przesłuchań w dniu 24.10.2014 r.

Przedszkola godz. 9:00

L.p.

  Imię i nazwisko

Nazwa zespołu

Ilość członków zespołu

Placówka

Repertuar

 Opiekun artystyczny

 

1.

Zespół  KOLOROWA KRAINA

20

Przedszkole nr 327

ul. Conrada 10a

WIĄZANKA: „Wojenko, wojenko”, „Szumi dokoła las”

p.Eliza Czachorowska

2.

Zespół KRÓLESTWO MACIUSIA I

27

Przedszkole nr 409

ul. Tołstoja 2

WIĄZANKA:  „Rozkwitały pąki białych róż”,  „Witaj Zosieńko”

p.Eliza Czachorowska

3.

Zespół PIOTRUŚ PAN

20

Przedszkole nr 287

ul. Broniewskiego 81

„Chociaż każdy z nas jest młody”

p.Eliza Czachorowska

4.

Iga MALISZEWSKA

z zespołem

14

Przedszkole Niepubliczne

ul. Skalbmierska 8a

„Pałacyk Michla”

p.Eliza Czachorowska

5.

Zespół

ZIELONE NUTKI

24

Przedszkole nr 318

ul. Kochanowskiego 9a

 

„Warszawskie Dzieci”

p. Katarzyna Jakóbczak-Drążek

p.Katarzyna Kaczmarska

p.Anna Bis

6.

Zespół SKRZATY

6

Przedszkole nr 308

Al. Reymonta 8a

„Przybyli ułani”

p.Katarzyna Jakóbczak-Drążek

p.Małgorzata Rataj

p.Grażyna Kaczmarczyk

7.

Zespół PSZCZÓŁKI

3

Przedszkole nr 308

Al. Reymonta 8a

„Siekiera, motyka”

p.Katarzyna Jakóbczak-Drążek

p.Teresa Kunecka

p.Aleksandra Owczarska

8.

Zespół BAŚNIOWA KRAINA

9

Przedszkole nr 309

ul. Andersena 7

„Pałacyk Michla”

p.Anna Nowaczyk

p.Edyta Jurczak

9.

Zespół  GRUPA IV i V

20

Przedszkole nr 272

ul. Gajcego 9

„W nadwiślańskim grodzie”

p.Karolina Matusiak

p.Ewa Kalińska-Walczak

p.Daniela Pakulska

10.

Bruno SKARŻYŃSKI

1

Przedszkole nr 328

ul. Dąbrowskiej 5a

„Pałacyk Michla”

p.Olga Depczyńska

11.

Zespół MALI ODKRYWCY

25

Przedszkole nr 364

ul. Gwiaździsta 27

„Hej, chłopcy, bagnet na broń”

p.Iwona Rode-Jaskółowska

12.

Zespół POMARAŃCZOWE SMOKI

17

Przedszkole

„Akademia Małych Smoków”

ul. Conrada 7

„Pałacyk Michla”

p.Kamila Lewandowska

13.

Alicja ZAWADZKA

1

Zgłoszenie indywidualne

 

„Mała dziewczynka z AK”

p.Joanna Kiełbiewska

14.

Gabrysia BRONCHE

1

Przedszkole nr 422

ul. Brązownicza 17

„Pałacyk Michla”

p.Daria Andrzejewska-Rudomina

p.Monika Iwańska

15.

Zespół WRÓBELKI

6

Przedszkole nr 271

ul. Broniewskiego 93

„Polska”

p.Anna Gronkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkoły Podstawowe     godz. 11.00

L.p.

Imię i nazwisko

Nazwa zespołu

Kategoria

Ilość członków zespołu

Placówka

Repertuar

Opiekun artystyczny

1.

Chór klas 4-5                  

zespół

20

Szkoła Podstawowa nr 209

„Siekiera, motyka”

p.Teresa Budzanowska

2.

Jagoda KRÓL                    

solista

1

Szkoła Podstawowa nr 209

„Warszawo ma”

p.Teresa Budzanowska

3.

Łucja RUSIN                   

solista

1

Szkoła Podstawowa nr 209

„Pierwszy sierpień”

p.Teresa Budzanowska

4.

Maciej KUBIAK              

solista

1

Szkoła Podstawowa nr 209

„Pałacyk Michla”

p.Teresa Budzanowska

5.

Tercet:

Aurora JÓZEFOWICZ,

Julia SCHIFFER,

 Zuzanna WOŹNIAK

zespół

3

Szkoła Podstawowa nr 209

„Warszawskie Dzieci”

p.Teresa Budzanowska

6.

Chór klas 4-6                  

zespół

40

Szkoła Podstawowa nr 223

„Marsz Żoliborza”

p.Anna Gronkiewicz

7.

Chór szkolny  klas 4-5 

zespół

20

Zespół Szkół                      PRZYMIERZA RODZIN nr 3

„Warszawskie Dzieci”

p.Jadwiga Pawlik

8.

Zofia KASPRZAK           

solista

1

Zespół Szkół                      PRZYMIERZA RODZIN nr 3

„Marsz Żoliborza”

p.Jadwiga Pawlik

9.

Artur KOPRUCHA         

solista

1

Zespół Szkół                      PRZYMIERZA RODZIN nr 3

„Serce w plecaku”

p.Jadwiga Pawlik

10.

Zespół wokalny klasy 3a          

zespół

1

Szkoła Podstawowa nr 247

„Warszawskie Dzieci”

p.Łukasz Stachura

 

11.

Zespół wokalny klasy 6a                    

zespół

20

Szkoła Podstawowa nr 247

„O Barbaro”

p.Marta Sokołowska

12.

Zespół wokalny kl.4-6  

zespół

25

Szkoła Podstawowa nr 293

„Pałacyk Michla”

lub „Biały krzyż”

p.Agnieszka Szumna

13.

Franciszek SZAJEWSKI 

solista

1

Szkoła Podstawowa nr 293

„Serce w plecaku”

p.Agnieszka Szumna

14.

Zespół wokalny    „Calipso”

zespół

15

Szkoła Podstawowa nr 263

„Warszawskie dzieci”

p.Agnieszka Dragan

 

 

 

Gimnazja i powyżej     godz. 12.00

L.P.

 

Imię i nazwisko/

Nazwa zespołu

kategoria

Ilość członków  zespołu

Placówka

Repertuar

 

Opiekun artystyczny

1.

Bartosz WIECZEŻYCKI

solista

1

Zespół Szkół nr 35

„Sztafeta pokoleń”

p.Barbara Maczkowska

 

2.

Dominik BANASIEWICZ

solista

1

Gimnazjum nr 75

„70. Rocznica” – utwór autorski

p.Izabella Ambroziak

 

3.

Aleksandra MATUSZCZYK

solista

1

Gimnazjum nr 72

„Dziewczyna z granatem”

p.Andrzej Machowski

 

4.

Maria Włodarczyk

solista

1

Gimnazjum nr 72

„Zośka”

p.Andrzej Machowski

 

5.

Duet: Urszula KOŁOŁO, Adrianna ŚWIECA

zespół

2

Gimnazjum nr 72

„Jutro Warszawa”

p.Andrzej Machowski

6.

Duet: Anna ŁĘCZYCKA,

Maria TOMANEK

zespół

2

Gimnazjum nr 72

„Mała dziewczynka z AK”

p.Andrzej Machowski

7.

Kwarter wokalny:

Dominika KRBEC,

Maja STANKOWSKA,

Maria TOMANEK,

Krzysztof OLSZEWSKI

zespół

4

Gimnazjum nr 72

„Wolność”

p.Andrzej Machowski

 


 

Gimnazja i powyżej     godz. 15.00

L.p.

Imię i nazwisko/Nazwa Zespołu

kategoria

Ilość

Placówka

Repertuar

 

Opiekun artystyczny

8.

Chór mieszany FRULLATO

zespół

85

Gimnazjum nr 77

„Warszawskie Dzieci”

p.Anna Frołów

 

9.

Katarzyna LATOS

solista

1

Gimnazjum nr 77

„Warszawo ma”

p.Anna Frołów

 

10.

Magdalena GÓRA

solista

1

Gimnazjum nr 77

„Sanitariuszka Małgorzatka”

p.Anna Frołów

 

11.

Julia SCHONTHALER

solista

1

Gimnazjum nr 77

„Mury”

p.Anna Frołów

 

12.

Martyna EJSMOND

solista

1

Zespół Szkół nr 49 (Gimnazjum nr 74)

„Warszawo ma”

p.Bogusława Pilaszek

13.

Marta TŁOKIŃSKA

solista

1

Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej

„Polskie skrzydła”

p.Mariola Strukowska

14.

Oliwia ŁUKASZEWICZ

solista

1

Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej

„Bo zawsze przecież”

p.Mariola Strukowska

15.

Gabriela BIESIAKIRSKA

solista

1

Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej

„Jedna chwila”

p.Mariola Strukowska

16.

Zespół wokalny M.A.T.

zespół

6

Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej

„Idziemy w noc”

p.Mariola Strukowska