Taniec

Warsztaty taneczne dla dzieci w wieku 7 - 12 lat.

Uczestnicy zajęć maja możliwość poprawienia swojej kondycji, koordynacji ruchowej, poczucia rytmu. Mają też  możliwość poznania różnych technik tanecznych.

Prowadzący : Michał Ciok

 

Warsztaty taneczne - taniec na wózkach

Warsztaty taneczne dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim 6 – 23 lat.
Forma zajęć łączących w sobie elementy różnych tańców latynoamerykańskich (rumba, samba, cha-cha), tańców standardowych (walc angielski, walc wiedeński, quickstep) oraz z tańcem nowoczesnym. W trakcie zajęć tancerze ćwiczą i doskonalą technikę taneczną poznanych tańców, pracują nad ich charakterem i ogólnym wyrazem artystycznym, uczą się elementów i figur tanecznych o wyższym stopniu trudności, wzbogacają i doskonalą choreografię każdego z tańców.

Prowadzący: Michał Ciok 

 

Warsztaty taneczno-ruchowe dla osób z niepełnosprawnością.

Zajęcia przeznaczone dla osób niepełnosprawnych do 25 roku życia -  wprowadzają uczestników w świat wyobraźni. Uczą koordynacji ruchowej, poczucia rytmu, wyobraźni przestrzennej i wdzięku poprzez interpretację ruchową muzyki (ilustracje muzyczno-ruchowe).  Udział w zajęciach daje możliwość uczestniczenia w pokazach i konkursach tanecznych.

Rytm i przestrzenna wyobraźnia ruchowa; relacje dźwięku i wdzięku;  koordynacja i kreacja; świat tańca –  sposób na życie.

Prowadzący: Antoni Żaliński