27-08-2020

Witamy w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie! Drodzy Uczniowie!

Z ogromną radością powitamy naszych Wychowanków w progach Bielańskiego Centrum Edukacji Kulturalnej im. Jonasza Kofty w dniu 2 września 2020 r. Sytuacja epidemiczna w Polsce sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasad higieny i procedur ograniczających ryzyko zarażenia się koronawirusem. W trosce o naszych uczniów i pracowników, na podstawie wytycznych MEN, GIS i MZ opracowaliśmy procedury postępowania i zachowania w naszej Placówce. Wszystkie zostały umieszczone na stronie www. BCEK. Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą, o zapoznanie się z nimi i ścisłe ich przestrzeganie. Podstawowym bowiem warunkiem skuteczności ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa jest rygorystyczne przestrzeganie ustalonych zasad sanitarnych. Konieczne jest również bieżące śledzenie komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju.

Rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy w formie stacjonarnej, co oznacza, że wszystkie nasze zajęcia  będą prowadzone w budynku Placówki, według ustalonego grafiku.

Mamy nadzieję, że mimo trudności, nowy rok szkolny 2020/21 będzie pomyślny dla naszych Wychowanków i przyniesie Im wiele radości i spełnienie marzeń.

Z wyrazami szacunku

Dyrektor BCEK

                                                                                                         Rafał Wojasiński

 

Poniżej przedstawiamy Państwu procedury bezpieczeństwa:

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA