Nasze sukcesy

NASZE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2014 – 2015

 

1.      Ogólnopolski konkurs plastyczny „Pocztówka z wakacji”

Maria Fornalska lat 13 -  II nagroda

2.    Ogólnopolski konkurs plastyczny „Tu gdzie mieszkam”

Ina Plotzke – I nagroda

Izabela Chmielewska I nagroda (grupa wiekowa 6-10 lat)

Adrianna Czapska – wyróżnienie

Katarzyna Jasińska – wyróżnienie

Julia Rejner – wyróżnienie

 Kinga Owczarek – wyróżnienie

3.     „Teatr na patyku” –  XXIV Konkurs  „Moja zabawka”

Julia Pieńkosz  - III nagroda

Lilia Trzaskowska – wyróżnienie

 

Konkursy wokalne

 

1.     Ogólnopolski Konkurs Wokalny „ŚPIEWAMY PRZEBOJE NASZYCH RODZICÓW”

                        Wyróżnienie: Gabriela Biesiakirska

2.      „HONOR I OJCZYZNA” – Przegląd  Pieśni i Piosenki Patriotycznej (BCEK)

                          I miejsce: Marta Tłokińska      

                           I miejsce: Gabriela Biesiakirska i Marta Tłokińska 

                           I miejsce:  Zespół M.A.T.

                          II miejsce:  Oliwia Łukaszewicz

3.     „O ROKU ÓW!” – koncert edukacyjny BCEK

                                   Zespół MAT

4.      „JAK DŁUGO W SERCACH NASZYCH” – II Festiwal Pieśni Żołnierskiej i Patriotycznej

                          III miejsce: Gabriela Biesiakirska 

                           III miejsce:  Zespół M.A.T.  

5.     „MUZYCZNA JESIEŃ” - IV Mazowiecki Festiwal Piosenki  z Dobrym Tekstem

                           I miejsce: Gabriela Biesiakirska 

                           II miejsce: Marta Tłokińska

                           III miejsce: Zespół M.A.T.  

6.      „START TO SING” – IV Warszawski Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

                           II miejsce: Marta Tłokińska

7.     „GDZIE SĄ KWIATY Z TAMTYCH LAT” – Konkurs Chórów                       

                        Nagroda specjalna: Zespół M.A.T

8.     „KONCERT WALENTYNKOWY” (BCEK)

                           Gabriela Biesiakirska 

9.     Oprawa artystyczna XI Konkursu Krasomówczego

                         i Literackiego (Muzeum Niepodległości)

                           Oliwia Łukaszewicz i Gabriela Biesiakirska

10.    „DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” – Koncert Pieśni Patriotycznych (Muzeum Niepodległości)

                     zespół M.A.T. i soliści: Marta Tłokińska, Gabriela Biesiakirska

11.  „ASTERIADA” – XIV Mazowiecki Festiwal Dziecięcej

                                               i Młodzieżowej Twórczości Artystycznej                            

                                   I miejsce: Gabriela Szerszeń

12.   „Koncert charytatywny ZS przy ul. Conrada”

                          Zespół M.A.T. i Oliwia Łukaszewicz

13.   „ROZŚPIEWANY WAWER” – XIX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

                                   II miejsce: Gabriela Szerszeń

                                   III miejsce:  Zespół M.A.T.

14.  „KONCERT Z OKAZJI 70. ROCZNICY       ZAKOŃCZENIA II WOJNY ŚWIATOWEJ”  

                        (Park im. S. Żeromskiego – Żoliborz)

                                   Zespół M.A.T. i soliści:

                                   Ewa Tłokińska, Marta Tłokińska, Gabriela Biesiakirska

15.   „MIKROFON DLA KAŻDEGO” – XIV Edycja Konkursu   Wokalnego (BCEK)

                                   I miejsce: Gabriela Szerszeń

                                   I miejsce: Marta Tłokińska    

                                   II miejsce: Zespół M.A.T.