Bielańskie Centrum Edukacji Kulturalnej

Muzyka

Warsztaty muzyczne, zespół instrumentalny "SZACH"

Oferta dla dzieci i młodzieży od 7 do 19 lat.
Zajęcia indywidualne lub w duetach dla dzieci i młodzieży obejmują naukę gry na instrumencie od podstaw (pianino, gitara). Program jest dostosowany do możliwości i umiejętności uczestników. Początkujący uczniowie zaczynają edukację od zapoznania się z instrumentem.

Prowadzący: Piotr Świerzbiński

 


Warsztaty wokalne dla dzieci i młodzieży

Oferta dla dzieci i młodzieży od 6 do 16 lat
Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży utalentowanej wokalnie.  Na zajęciach uczestnicy uczą się podstaw śpiewu. Poznają nowe piosenki. Biorą udział w przeglądach
i konkursach wokalnych. Najlepsi mają możliwość zaprezentowania się w różnorodnych imprezach  i nagrania  piosenek na płytę CD.

Zespół MAT

Zespół wokalny MAT działa w Bielańskim Centrum Edukacji Kulturalnej od 2000 roku. Jest laureatem wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali. Wspaniała atmosfera pracy, profesjonalny sprzęt i wysoki poziom merytoryczny prowadzonych warsztatów umożliwiają rozwój umiejętności wokalnych zgodnie z predyspozycjami i wiekiem uczestników.

Prowadzący: Mariola Strukowska

 

Dziecięca akademia artystyczna - muzyczne opowieści

Zajęcia umuzykalniające dla dzieci w wieku 3 – 5 lat. W programie zajęć poprzez swobodną zabawę muzyczną dziecko ma możliwość ekspresji własnej osobowości na wielu poziomach: śpiew, taniec, gra na instrumentach perkusyjnych, ćwiczenia ruchowe czy poznawanie muzyki klasycznej.

Prowadzący: Beata Mościcka

 

Dziecięca akademia artystyczna - warsztaty wokalne (chór dziecięcy)

Zapraszamy do naszego zespołu dzieci w wieku 7 – 10 lat. Niezbędny jest zapał do śpiewania! Udział w chórze daje wiele radości, rozwija muzykalność dziecka oraz wrażliwość na piękno muzyki i sztuki. Pozwala dzieciom aktywnie wyrażać swoje emocje. Repertuar grupy stanowią współczesne, piosenki dziecięce w dynamicznych, nowoczesnych aranżacjach muzycznych, z tekstami o tematyce bliskiej zainteresowaniom dzieci.

Prowadzący: Beata Mościcka